Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Ginkgo biloba 'Mariken'
Local name: Japanse notenboom

Compact en langzaam groeiende Ginkgo met opvallende gele herfstverkleuring en vrij groot blad. Geschikt voor de kleine tuin of voor op het balkon.

Ginkgo biloba 'Mariken'
Ginkgo biloba 'Mariken'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ginkgoaceae

Height:
1m

30-40 cm KL
€ 22,00