Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Ginkgo biloba 'Majestic Butterfly'
Local name: Japanse notenboom

Een kleine Ginkgo met verschillend gekleurde gestreepte bladeren, waarvan nuances van zacht groen, romige wit en gele tinten. Het totaalplaatje van deze rechtop groeiende, bladverliezende conifeer is adembenemend. Een plekje in de volle zon is geen probleem, ondanks het bonte blad.


Ginkgo biloba 'Majestic Butterfly'
Ginkgo biloba 'Majestic Butterfly'
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ginkgoaceae

Height:
1 - 2m

Foliage colour:
Groen, Crèmewit, Geel

20-25 cm C4
€ 23,25