Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Ginkgo biloba 'Fastigiata'
Local name: Japanse notenboom

Een elegante, slanke rechtop groeiende Ginkgo met mooie, intens gele herfstverkleuring. Zeer geschikt als straat boom maar ook als solitair in kleinere tuin misstaat hij niet.

Ginkgo biloba 'Fastigiata'
Ginkgo biloba 'Fastigiata'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Gingoaceae

Height:
4-8 m

30-40 cm KL
€ 15,95