Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Ginkgo biloba 'Everton Broom'
Local name: Japanse notenboom

Compact en langzaam groeiende Ginkgo met opvallende gele kleur in de herfst. Geschikt voor de kleine tuin of balkon in een pot die groot genoeg is.

Ginkgo biloba 'Everton Broom'
Ginkgo biloba 'Everton Broom'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ginkgoaceae

Height:
60cm

20-30 cm KL
€ 17,50