Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Conifers
Ginkgo biloba 'Beijing Gold'
Local name: Japanse notenboom

Langzaam groeiende Japanse notenboom met helder geelbonte bladeren in het voorjaar waarna groener en in de herfst een overtuigende gele verkleuring.

Ginkgo biloba 'Beijing Gold'
Ginkgo biloba 'Beijing Gold'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ginkgoaceae

Height:
4 m

Foliage colour:
Geel, groen

25-30 cm KL
€ 17,50

100-125 cm KL
€ 29,95