Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Zanthoxylum beecheyanum
Local name: Kiespijnboom, Szechuan-peper

Deze kleine wintergroene heester straalt gewoon met zijn glanzende, sappige groene blad en fijne vleugeltjes. Hij heeft een heel gezonde uitstraling en een compacte volle groeiwijze. De bloemetjes zijn klein en roodachtig die later vervangen worden door kleine rode bessen. Goed winterhard op een beetje een beschermde plek in de tuin.

Zanthoxylum beecheyanum
Zanthoxylum beecheyanum

Zanthoxylum beecheyanum
Zanthoxylum beecheyanum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Rutacea

Origine:
Japan, Oost Asien

Height:
max. 1 m

Flowering colour:
rood

Foliage colour:
glanzend groen

Flowering Time:
Mei - Juni

10-15 cm C2
€ 19,95