Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Vitex negundo cannabifolia
Local name: Monnikspeper

Struikje met aromatisch, opvallend diep ingesneden, op cannabis gelijkend blad, vanwaar de naam. Het geslacht Vitex groeit goed op schrale, droge gronden op zonnige standplaatsen. Synoniem is: Vitex negundo var. cannabifolia.

Vitex negundo cannabifolia
Vitex negundo cannabifolia

Vitex negundo cannabifolia
Vitex negundo cannabifolia
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
West China

Fluid requirements:
Matig

Height:
1.20 - 1.50 m

Flowering colour:
Licht violetblauw

Flowering Time:
Augustus - Oktober

30-40 cm C2
€ 12,50