Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Vitex agnus-castus 'Silver Spire'
Local name: Monnikspeper, Kuisheidsboom

Prachtige en bloeirijke heester, die perfect in combinatie met vaste planten gebruikt kan worden. Net zoals de iets gewonere Monnikspeper geuren ook de bladeren van deze zeldzame witte versie heerlijk kruidig. De boei trekt veel vlinders en andere insecten aan.

Vitex agnus-castus 'Silver Spire'
Vitex agnus-castus 'Silver Spire'

Vitex agnus-castus 'Silver Spire'
Vitex agnus-castus 'Silver Spire'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Fluid requirements:
laag

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
greijz

Flowering Time:
September - Oktober

40-60 cm C3
€ 8,75