Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Vitex agnus-castus
Local name: Monnikspeper, Kuisheidsboom

De Monnikspeper of Kuisheidsboom heeft zijn naam aan de middeleeuwse monniken te danken, die de bessen en bladeren als hulpmiddel gebruikten om "afstand te doen van wereldse liefde". Deze heester word nog steeds gebruikt als medicijnplant, maar kan ook gewoon als een heel leuke en luchtige sierheester in de tuin gepoot worden. Het blad geurt heerlijk kruidig en de grote bosjes met kleine, paarsblauwe bloemetjes staan vitaal boven het decoratieve diep ingesneden blad uit.

Vitex agnus-castus
Vitex agnus-castus
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Lamiaceae

Origine:
Middellandse Zeegebied, Zuidwest Azië

Height:
1,5 m

Flowering colour:
licht violetblauw

Flowering Time:
September - Oktober

40-50 cm C2
€ 9,90