Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum x burkwoodii 'Conoy'
Local name: Sneeuwbal

Goede compacte, laagblijvende Viburnum met roze-witte, geurende bolbloemen.

Viburnum x burkwoodii 'Conoy'
Viburnum x burkwoodii 'Conoy'

Viburnum x burkwoodii 'Conoy'
Viburnum x burkwoodii 'Conoy'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.00 - 1.50 m

Flowering colour:
Roze-wit

Foliage colour:
Glanzend donkergroen

Flowering Time:
April - Juni

30-40 cm C3
€ 12,50

60-80 cm KL
€ 24,50