Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum x bodnantense 'Charles Lamont'
Local name: Sneeuwbal

Zeer winterharde, bladverliezende struik met langdurige bloei in de winter. De bloemen zijn helder roze, later lichter verkleurend en geuren heerlijk.

Viburnum x bodnantense 'Charles Lamont'
Viburnum x bodnantense 'Charles Lamont'

Viburnum x bodnantense 'Charles Lamont'
Viburnum x bodnantense 'Charles Lamont'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Helderroze

Flowering Time:
November - Maart

80-100 cm KL
€ 16,00