Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum wrightii
Local name: Sneeuwbal

Goed vormende, bloeirijke struik met rijke besdracht. De witte bloemschermen verschijnen talrijk in het voorjaar en soms een tweede keer in de nazomer. De bessen zijn rood welke mooi afsteken tegen de roodbruine herfstkleur.

Viburnum wrightii
Viburnum wrightii

Viburnum wrightii
Viburnum wrightii
Viburnum wrightii
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
Japan

Height:
1.80 - 3.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Mei

30-40 cm KL
€ 14,00

60-80 cm KL
€ 19,95