Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum setigerum 'Aurantiacum'
Local name: Sneeuwbal

Bloeirijke sneeuwbal met grote witte bloemschermen die heerlijk geuren. Vanaf eind september verschijnen de opvallende geel-oranje bessen.

Viburnum setigerum 'Aurantiacum'
Viburnum setigerum 'Aurantiacum'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Mei

30-40 cm C3
€ 12,10

100-125 cm KL
€ 22,00