Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum sargentii 'Onondaga'
Local name: Sneeuwbal

Prachtige Viburnum met paarsrood uitlopende bladeren en grote schermbloemen van witte lokbloemen en paarsrode knopjes, wat een schitterend contrast geeft. De bladeren worden groener gedurende de zomer.

Viburnum sargentii 'Onondaga'
Viburnum sargentii 'Onondaga'

Viburnum sargentii 'Onondaga'
Viburnum sargentii 'Onondaga'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
2 - 2.5 m

Flowering colour:
Wit met paarsrood

Foliage colour:
Roodbruin - groen

Flowering Time:
Mei - Juni

50-60 cm KL
€ 15,00

40-50 cm KL
€ 13,75