Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum plicatum 'Rowallane'
Local name: Sneeuwbal

Bloeirijke struik met vele witte bloemschermen, later gevolgd door rode bessen. Het blad is relatief klein en verkleurd enigszins bruinrood in de herfst.

Viburnum plicatum 'Rowallane'
Viburnum plicatum 'Rowallane'

Viburnum plicatum 'Rowallane'
Viburnum plicatum 'Rowallane'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.5 - 2.5 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

50-60 cm KL
€ 17,50

60-80 cm KL
€ 19,50