Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum plicatum 'Rosace'
Local name: Sneeuwbal

Deze mooie Viburnum ontwikkeld in het voorjaar prachtig roodbruin blad wat later donkergroen wordt. De bloei, vlak na de blad ontwikkeling, is van een evenzo mooie schoonheid. De bloemen beginnen crèmegroen waarna ze "oud roze" verkleuren en eindigen in lichtroze-wit.

Viburnum plicatum 'Rosace'
Viburnum plicatum 'Rosace'

Viburnum plicatum 'Rosace'
Viburnum plicatum 'Rosace'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.20 - 1.80 m

Flowering colour:
Crèmegroen,rosewit

Foliage colour:
Bruinrood-groen

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C3
€ 12,50

40-50 cm C4
€ 16,75