Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum plicatum 'Newport'
Local name: Sneeuwbal

Goede, redelijk klein blijvende Viburnum met dichte vertakking. De vele op 'sneeuwballetjes' gelijkende bloemen in het voorjaar verschijnen gezamenlijk met het uitlopen van het frisgroene blad. De bloemen zijn eerst groen-crèmegroen en later helder wit. Deze cultivar heeft een mooie purperrode herfstkleur.

Viburnum plicatum 'Newport'
Viburnum plicatum 'Newport'

Viburnum plicatum 'Newport'
Viburnum plicatum 'Newport'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Mei

30-40 cm C4
€ 13,50