Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum plicatum Kilimandjaro ('JWW1')
Local name: Sneeuwbal

Deze selectie van de sneeuwbal heeft een piramidale groeiwijze en bloeit rijk in april/mei met witte schermbloemen. Vaak is er een bescheiden nabloei in augustus/september.

Viburnum plicatum Kilimandjaro ('JWW1')
Viburnum plicatum Kilimandjaro ('JWW1')
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6 - 7
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.80 - 2.40 m

Flowering colour:
Wit (Scherm)

Foliage colour:
Lichtgroen

Flowering Time:
April - Mei

60-80 cm C4
€ 19,40