Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum odoratissimum var. arboricola
Local name: Sneeuwbal

Een wintergroene, gezonde variëteit met stevige, glanzend lichtgroene bladeren en een slanke opgaande habitus.

Viburnum odoratissimum var. arboricola
Viburnum odoratissimum var. arboricola

Viburnum odoratissimum var. arboricola
Viburnum odoratissimum var. arboricola
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
Azië

Height:
2.50 - 4.50 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Groen (Wintergroen)

Flowering Time:
Mei - Juni

40-50 cm KL
€ 14,95

125-150 cm KL
€ 27,50