Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum nudum
Local name: Sneeuwbal

Betrekkelijk langzaam groeiende, bladverliezende struik met langwerpige, glanzend donkergroene bladeren. De bloei met crèmewitte, licht geurende schermbloemen is in juni tot en met juli waarna al snel de lichtgroene bessen verschijnen die prachtig roze verkleuren en uiteindelijk paarszwart worden. Viburnum nudum krijgt een prachtig donker roodpaarse herfstkleur wat deze plant een bijna jaarronde sierwaarde geeft.

Viburnum nudum
Viburnum nudum

Viburnum nudum
Viburnum nudum
Viburnum nudum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
Oostelijk Noord-Amerika

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Glanzend donkergroen

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm C5
€ 19,50

30-40 cm KL
€ 12,50

40-50 cm C5
€ 16,50