Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum lantana 'Variegatum'
Local name: Sneeuwbal

Geelbonte selectie met crèmewitte schermbloemen in het voorjaar. De herfstkleur is fantastisch mooi met kleur nuances van geel,crème,oranjerood en licht en donkergroen.

Viburnum lantana 'Variegatum'
Viburnum lantana 'Variegatum'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 4
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
2.00 - 4.00 m

Flowering colour:
Crèmewit

Foliage colour:
Geelbont

Flowering Time:
Mei - Mei

30-40 cm C5
€ 14,95