Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum hupehense
Local name: Sneeuwbal

Goed winterharde struik met mooie jonge licht groenroze bladeren die later groenig-grijs verkleuren. In de nazomer geeloranje vruchten gevolgd door een spectaculaire wijnrode herfstkleur.

Viburnum hupehense
Viburnum hupehense

Viburnum hupehense
Viburnum hupehense
Viburnum hupehense
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
China

Height:
2.00 - 2.50 m

Flowering colour:
Crème

Flowering Time:
Mei - Juni

80-100 cm KL
€ 19,50