Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum grandiflorum
Local name: Sneeuwbal

Bladverliezende sneeuwbal met opgaande groei. Afhankelijk van de weersomstandigheden kunnen de eerste bloemen al in november verschijnen. Viburnum grandiflorum is één van de ouders, samen met V.farreri, van de bekendere Viburnum x bodnantense. De plant is bij ons volledig winterhard maar de bloemen zijn soms kwetsbaar voor vorst. Op een luwe, zonnige plek gedijt hij goed.
De leverbare planten zijn van stek dus 'staan' op 'eigen' wortel, wat inhoud dat er geen wildopslag is en de vertakking beter is.


Viburnum grandiflorum
Viburnum grandiflorum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
Zuidwest China, Nepal, Bhutan

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Wit met roze

Flowering Time:
December - Februari

60-80 cm C5
€ 19,95