Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum furcatum
Local name: Sneeuwbal

Deze Viburnum is vooral door zijn grote blad met de diepe bladnerven en mooie groene kleur een opvallende verschijning. De vroege bloei met grote witte schermbloemen en een mooie etage-achtige groeiwijze zijn ook van grote sierwaarde. Door zijn uitstekende winterhardheid een gegarandeerde aanwinst voor elke bladplant enthousiast.

Viburnum furcatum
Viburnum furcatum

Viburnum furcatum
Viburnum furcatum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
Japan

Height:
2 - 3m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
April

60-80 cm KL
€ 24,95