Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum formosanum
Local name: Sneeuwbal

Grote struik of klein boompje met mooi paarsbruin jong blad. De schermbloemen zijn wit gevolgd door rode vruchten.

Viburnum formosanum
Viburnum formosanum

Viburnum formosanum
Viburnum formosanum
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7-8
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 - 3.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm KL
€ 19,95