Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum farreri 'Candidissimum'
Local name: Sneeuwbal

Sneeuwbal met heldere, sneeuwwitte bloemen. Het aromatische blad loopt tijdens de bloei frisgroen uit wat een heerlijk voorjaarsgevoel geeft.

Viburnum farreri 'Candidissimum'
Viburnum farreri 'Candidissimum'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1,5 - 2 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Frisgroen

Flowering Time:
Februari - April

50-60 cm C5
€ 12,50

80-100 cm C7.5
€ 19,50