Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum erubescens
Local name: Sneeuwbal

Een mooie wintergroene struik met nog al een afwijkende bloemvorm voor een Viburnum. De kleine en bijna klokvormige bloemetjes staan in grote hoeveelheden in schermen bij elkaar en geven een heerlijke geur af. Later verschijnen de typische rode bessen, die mooi tegen het glanzende donkere blad afsteken. Bovendien verwent de plant ons nog met een mooie oranjegele herfstkleur en is hij goed winterhard.

Viburnum erubescens
Viburnum erubescens
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Origine:
China

Height:
2m

Flowering colour:
Helderroze, wit

Foliage colour:
Wintergroen

Flowering Time:
Juni

80-100 cm KL
€ 24,95

125-150 cm KL
€ 35,00