Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum dilatatum 'Michael Dodge'
Local name: Sneeuwbal

Goed groeiende winterharde struik met witte schermbloemen en prachtige donkergele bessen in het najaar.

Viburnum dilatatum 'Michael Dodge'
Viburnum dilatatum 'Michael Dodge'

Viburnum dilatatum 'Michael Dodge'
Viburnum dilatatum 'Michael Dodge'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 - 2.00 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm KL
€ 18,70

80-100 cm KL
€ 22,00