Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum dilatatum 'Asian Beauty'
Local name: Sneeuwbal

Een bloeirijke heester met grote witte bloemen in de vroege zomer. Het blad is donkergroen en bijna rond. In de herfst zet hij vele kleine glimmend rode bessen, die een geweldig contrast met het donkere blad creëren.

Viburnum dilatatum 'Asian Beauty'
Viburnum dilatatum 'Asian Beauty'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Caprifoliaceae

Height:
2 - 3m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

60-80 cm KL
€ 17,50