Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum cylindricum
Local name: Sneeuwbal

Mooie wintergroene struik, die na een aantal jaren ongeveer een hoogte van 2,50 meter bereikt. In de late zomer bloeit hij met kleine witte bloemetjes die later door rode besjes vervangen worden. Op het blad oppervlak bevindt zich een waslaagje ("Cuticula", dat eigenlijk ter bescherming van het blad tegen de zon en kou dient), wat het mogelijk maakt om op het blad te schrijven of te tekenen. Hij kan het beste op een beetje beschutte plek geplant worden.

Viburnum cylindricum
Viburnum cylindricum

Viburnum cylindricum
Viburnum cylindricum
To enlarge photo click on it
Characteristics:



Family:
Caprifoliaceae

Origine:
Oost Asië

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Wintergroen

25-30 cm C1.5
€ 9,95

60-80 cm KL
€ 24,95