Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Viburnum betulifolium
Local name: Sneeuwbal

Ontzettend mooie Viburnum met rijke bloei met witte schermbloemen en overdadige vruchtzetting van vele rode bessen in trossen aan overhangende takken. Hij staat graag op een plek in de halfschaduw in een niet al te droge grond, maar zeker ook niet te nat. Voor de vruchtzetting is het beter om meerdere planten bij elkaar te planten voor een betere bestuiving.

Momenteel niet op voorraad


Viburnum betulifolium
Viburnum betulifolium

Viburnum betulifolium
Viburnum betulifolium
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Origine:
China

Height:
2.50 - 4.00 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Juni - Juli

50-60 cm C5
€ 16,50