Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Ulmus minor var. suberosa
Local name: (Kurk)Iep

Karakteristieke iep met opvallende kurklijsten en roodoranje herfstkleur.

Ulmus minor var. suberosa
Ulmus minor var. suberosa

Ulmus minor var. suberosa
Ulmus minor var. suberosa
Ulmus minor var. suberosa
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ulmaceae

Origine:
Centraal en oost Europa

Height:
8.00 - 20.00 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
Maart - Maart

100-125 cm KL
€ 24,95