Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Tilia henryana
Local name: Linde

Deze Linde heeft een heel hoge klassering in onze favorietenlijst met zijn heel bijzonder en decoratieve blad en heerlijk geurende bloemetjes. Het blad is tijdens het uitlopen roze tot donker bronskleurig en kleurt later in het seizoen vitaal donkergroen. Wat nog bijzonder opvallend is, is de gezaagde bladrand waarvan de uiteinden van elke punt bijna naaldvormig zijn. Het is aan te raden om Tilia henryana op een warme en beschutte plaats te poten.

Tilia henryana
Tilia henryana

Tilia henryana
Tilia henryana
Tilia henryana
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 8
Zone kaart

Family:
Malvaceae

Origine:
China

Height:
15 m

Flowering colour:
wit (geurend)

Flowering Time:
Juli - September

80-100 cm KL
€ 19,50