Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Tilia cordata 'Villae Aurea'
Local name: Linde

Mooie, sierlijke kleine boom met afhangende takken en warmgeel blad. De jonge twijgen zijn oranjerood en contrasteren mooi met de bladeren. De crèmegele bloemen in de zomer geuren licht.

Tilia cordata 'Villae Aurea'
Tilia cordata 'Villae Aurea'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Malvaceae

Height:
5.00 - 8.00 m

Flowering colour:
Crèmegeel

Foliage colour:
Geel

Flowering Time:
Juni - Juli

40-50 cm KL
€ 17,50

175-200 cm KL
€ 49,50