Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Tetrapanax papyrifer
Local name: Rijstpapierplant

Een schitterende plant met exotische uitstraling. De rijstpapierplant heeft heel imposante, grote, lichtgroene bladeren, die op iedere plek in de tuin een eye-catcher zijn. De jonge bladeren kunnen tot één meter groot worden en hiermee echt iedereen verbazen. Ook de bladstelen zijn bijzonder. Ze zijn helemaal bedekt van bruin-gouden indumentum. Om de bloei hier in Nederland te kunnen beleven, moet de plant wat ouder en ook het weer laat in het seizoen nog mild zijn. Een absolute aanrader!

Tetrapanax papyrifer
Tetrapanax papyrifer

Tetrapanax papyrifer
Tetrapanax papyrifer
Tetrapanax papyrifer
To enlarge photo click on it
Characteristics:

        

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Araliaceae

Origine:
China, Taiwan

Height:
4 - 7 m

Flowering colour:
geelwit

Foliage colour:
lichtgroen

Flowering Time:
September - Oktober

30-40 cm C3
€ 11,50