Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Styrax japonicus 'Farges Belle'
Local name: Storaxboom

Een goede, benaamde selectie uit de Styrax japonicus var. fargesii welke een mooie recht opgaande habitus heeft en zeer bloeirijk is. De bladeren zijn stevig en donkergroen van kleur. Vernoemd naar de bekende Franse missionaris en plantenzoeker Paul Guillaume Farges (1844-1912).

Styrax japonicus 'Farges Belle'
Styrax japonicus 'Farges Belle'

Styrax japonicus 'Farges Belle'
Styrax japonicus 'Farges Belle'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Styracaceae

Height:
2.00 - 3.50 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Donkergroen

Flowering Time:
Mei - Juni

60-100 cm KL
€ 25,00