Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Stewartia pseudocamellia
Local name: Stuartia

Één van onze favoriete bomen. Deze plant heeft werkelijk alles: een mooie, enigszins grillige groeiwijze, opvallende bloem, spectaculaire herfstkleur en als klap op de vuurpijl een schitterende stam die naarmate het ouder worden steeds mooier wordt. Goed winterhard.

Stewartia pseudocamellia
Stewartia pseudocamellia

Stewartia pseudocamellia
Stewartia pseudocamellia
Stewartia pseudocamellia
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Theaceae

Origine:
Japan, Korea

Height:
4 - 6 m

Flowering colour:
Wit met geel

Flowering Time:
Juli - Augustus

40-50 cm C3
€ 14,95

60-80 cm KL
€ 25,00

80-100 cm KL
€ 35,00

125-150 cm KL
€ 47,50

150-175 cm KL
€ 60,00