Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Stachyurus praecox 'Petra'
Local name: Staartaar

Bloeirijke selectie van Ronald Houtman vernoemd naar zijn vrouw. De bloem-aren zijn korter dan van S.chinensis, mooi gevuld en geler van kleur.

Stachyurus praecox 'Petra'
Stachyurus praecox 'Petra'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Stachyuraceae

Height:
2.50 - 3.50 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
Maart - Maart

100-125 cm KL
€ 24,95