Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Stachyurus chinensis 'Celina'
Local name: Staartaar

Een selectie met opvallend lange bloemtrossen. Deze cultivar bloeit rijk en is een goede groeier, die soms lange takken maakt. Late nachtvorsten willen de groei wel eens belemmeren maar verder is dit een ontzettend goede en gemakkelijke plant met veel sierwaarde.

Stachyurus chinensis 'Celina'
Stachyurus chinensis 'Celina'

Stachyurus chinensis 'Celina'
Stachyurus chinensis 'Celina'
Stachyurus chinensis 'Celina'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 7
Zone kaart

Family:
Stachyuraceae

Height:
2,5 - 4 m

Flowering colour:
Groengeel

Flowering Time:
Maart - April

40-50 cm C3
€ 12,50