Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Spiraea veitchii
Local name: Spierstruik

Zeer gemakkelijke en bloeirijke struik. De witte bloemen aan overhangende takken zijn heerlijk geurend en bovenal aantrekkelijk voor bijen en vlinders. Deze redelijk zeldzame soort is goed bestand tegen zeewind.

Spiraea veitchii
Spiraea veitchii
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
China

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juli

30-40 cm C3
€ 8,75