Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Spiraea vanhouttei 'Pink Ice'
Local name: Spierstruik

Bontbladige, bloeirijke spierstruik met heerlijk geurende witte bloemen. Vanwege de geringe en goed vertakte groei uitstekend geschikt als borderplant tussen vaste planten of in pot op balkon of terras.

Spiraea vanhouttei 'Pink Ice'
Spiraea vanhouttei 'Pink Ice'
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Height:
1.5 m

Flowering colour:
Wit

Foliage colour:
Wit-roze bont

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C2
€ 7,75