Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Spiraea media
Local name: Spierstruik

Een nog wat onbekende spierstruik met prachtige knopzetting gevolgd door mooie witte schermen. De bladeren hebben een groenblauwe gloed wat wat ook zeer de moeite waard is.

Spiraea media
Spiraea media

Spiraea media
Spiraea media
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
China,Japan,Korea

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Wit

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C3
€ 9,95