Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Sorbus pygmaea
Local name: Lijsterbes

Klein blijvende dwerg lijsterbes met frisgroen blad, lichtroze bloemetjes gevolgd door witte bessen.

Momenteel niet op voorraad


Sorbus pygmaea
Sorbus pygmaea
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Rosaceae

Origine:
China (Yunnan)

Height:
0.20 - 0.50 m

Flowering colour:
Lichtroze

Flowering Time:
Mei - Mei

Price:
€ 18,50
GM,C2