Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Sambucus nigra 'Eva' (Black Lace) PBR
Local name: Vlier

Vlier met roodbruin, diep ingesneden blad. De witroze bloemen staan in brede tuilen op steeltjes boven de sierlijke bladeren uit te pronken.

Sambucus nigra 'Eva' (Black Lace) PBR
Sambucus nigra 'Eva' (Black Lace) PBR

Sambucus nigra 'Eva' (Black Lace) PBR
Sambucus nigra 'Eva' (Black Lace) PBR
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Adoxaceae

Height:
1.50 - 2.50 m

Flowering colour:
Rozewit

Foliage colour:
Roodbruin

Flowering Time:
Juni - Juli

40-50 cm C3
€ 9,25