Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Salix gracilistyla 'Mt. Aso'
Local name: Wilg

Een fantastische nieuwe wilg met opvallend grote roze katjes in de winter. Het is een bladverliezende struik die ongeveer even breed als hoog wordt. Het blad is blauwachtig groen. Goed winterhard.

Salix gracilistyla 'Mt. Aso'
Salix gracilistyla 'Mt. Aso'

Salix gracilistyla 'Mt. Aso'
Salix gracilistyla 'Mt. Aso'
Salix gracilistyla 'Mt. Aso'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Salicaceae

Height:
1 - 2 m

Flowering colour:
Roze katjes

Foliage colour:
Groengrijs

Flowering Time:
Februari - Maart

40-50 cm C3
€ 9,95

50-60 cm C5
€ 13,95