Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Romneya coulteri
Local name: Boompapaver

Met zijn grote witte bloemen met geel hart van meeldraden en grijsblauw blad zorgt hij voor een opvallend sierlijk contrast.

De boompapaver sterft de eerste jaren terug zoals een vaste plant maar ‘verhout’ na een paar jaar zodanig dat hij de milde winters als struikje doorstaat mits hij op een zonnige maar beschutte en goed gedraineerde plaats staat. Arme schrale grond is prima. Als de bodem te voedselrijk is groeit hij goed maar ‘vergeet’ te bloeien. De wortels staan graag koel, dus gewoon achter een kleinere struik planten of wat stenen of tegels op de grond leggen.


Romneya coulteri
Romneya coulteri

Romneya coulteri
Romneya coulteri
Romneya coulteri
To enlarge photo click on it
Characteristics:

  

Hardiness:
Zone 7 - 8
Zone kaart

Family:
Papaveraceae

Origine:
Noord Amerika (Zuidelijk Californië)

Height:
1 m

Flowering colour:
Wit met geel

Foliage colour:
Grijsgroen

Flowering Time:
Juli - September

25-30 cm C2
€ 8,75