Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Ribes odoratum
Local name: Bes, Gele Bes

Zeer sterke en gemakkelijke Ribes met mooie opvallende, heerlijk geurende gele bloemen in rechtopstaande trossen. Ook wel bekend onder de oude naam Ribes aureum.

Ribes odoratum
Ribes odoratum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Grossulariaceae

Origine:
Noord-Amerika

Height:
1.5 - 2 m

Flowering colour:
Geel

Flowering Time:
April - Mei

30-40 cm C3
€ 10,65