Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Rhododendron yakushimanum 'Koichiro Wada'
Local name: Rododendron

Deze compact groeiende en zeer bloeirijke selectie van de van het Japanse eiland Yakushima afkomstige Rhododendron yakushimanum, is door de Engelse RHS (Royal Horticultural Society) bekroond met een First Class Certificate (FCC). De naam dankt hij aan een Japanse kweker met een goede reputatie. Via een enquete in 2016 onder de leden van de Rhododendron, Camellia & Magnolia Group (RCMG) kwam 'Koichiro Wada' zelfs als beste uit de bus.

Rhododendron yakushimanum 'Koichiro Wada'
Rhododendron yakushimanum 'Koichiro Wada'

Rhododendron yakushimanum 'Koichiro Wada'
Rhododendron yakushimanum 'Koichiro Wada'
To enlarge photo click on it
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Ericaceae

Origine:
Japan

Height:
1.00 - 1.20 m

Flowering colour:
Roze-wit

Flowering Time:
April - April

20-25 cm C5
€ 18,50

40-50 cm C7.5
€ 29,95