Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Rhododendron camtschaticum
Local name: Rododendron

Laag blijvend, zeer winterhard, bladverliezend struikje met frisgroene blaadjes en paarslila-roze bloemen. Uitzonderlijk voor een lid van de Ericaceae familie is, dat deze R.camtschaticum kalk verdraagt en dus ook op minder zure gronden goed gedijt.

Momenteel niet op voorraad


Rhododendron camtschaticum
Rhododendron camtschaticum
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 5
Zone kaart

Family:
Ericaceae

Origine:
Siberië, Japan, Westelijk Noord-Amerika

Height:
0.20 - 0.30 m

Flowering colour:
Lilaroze

Foliage colour:
Frisgroen

Flowering Time:
Mei - Juli

10-15 cm C2
€ 12,50