Bulk-boskoop

NL

DE

DK

EN





Trees & Shrubs
Rhamnus imeretina
Local name: Vuilboom, Wegedoorn

Prachtige bladplant met grote glanzend groene bladeren, verkleurend naar fraai brons-paars in het najaar.

Rhamnus imeretina
Rhamnus imeretina
Characteristics:

     

Hardiness:
Zone 6
Zone kaart

Family:
Rhamnaceae

Origine:
Libanon, Noordelijke kuststreek van Syrië, Zuid Anatolia

Height:
2.00 - 3.00 m

Flowering colour:
Geelgroen

Flowering Time:
Mei - Juni

25-30 cm C2
€ 19,95